Юридичні послуги, бухгалтерські послуги Київ, юридичне обслуговування, реєстрація компаній, оцінка майна, отримання ліцензій, дозволів, представництво в суді, офшори та відкриття рахунків за кордоном, апостиль та легалізація документів
zvp


Навигация

Новости партнеров

Информация

Офис в Киеве:

улица Краснозаводская, 7/35
город Киев, 03062

Телефоны для связи:

+380 44 222-80-24

+380 98 816-71-57

+380 50 817-70-33

График работы:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Суббота - выходной
Воскресенье - выходной

Главная О компании Услуги Цены Новости Партнёрство Контакты

                                               "Сенс будь-якого закону в тому,
що воля якої то не було людини
не має бути законом"

Джордж Галифакс (1633-1695),
англійський політик і письменникВітаємо Вас на нашому сайті!Юридична фірма "Захист Ваших прав" заснована в 2000 році в Україні в місті Київ і відтоді набула статусу надійного ділового партнера.

Фахівцям компанії знайома більшість нюансів ведення бізнесу. Юристи і бухгалтера оперативно відстежують і досконально вивчають усі поточні зміни до нормативних актів, що у свою чергу в зв'язці з правозастосовною практикою дозволяє приймати єдино правильні рішення.

Співпраця із згуртованою командою з кваліфікованих юристів і бухгалтерів дозволить Вам отримати комплексну допомогу для здійснення Ваших бізнес ідей і юридичний захист Ваших прав.

Компанія здійснює різнобічні підходи до ситуацій, що виникають у партнера виходячи з кожного конкретного випадку. Співробітники фірми здійснюють всебічний моніторинг інформації, яка надається замовником. На підставі цього дається оперативна оцінка варіативності можливих ситуацій і всіляких несприятливих наслідків. Результатом такого відношення, до поставленим замовником завдань, являється можливість використання їм оптимальних засобів з метою досягнення максимально позитивного результату.

Юридична фірма "Захист Ваших прав" орієнтується на досягнення максимального результату при наданні правової допомоги усім нашим партнерам, використовуючи комплексний підхід при рішенні поставлених завдань.

Скориставшись послугами нашої компанії, паралельно з отриманням правової допомоги ви можете скористатися послугами нотаріуса, перекладачів англійської, німецької, французької і інших мов, послугами професійного оцінювача.

Ми цінуємо і розуміємо потреби будь-якого зі своїх партнерів, зважаючи на сферу діяльності і особливості ведення бізнесу. Ми розробили персональний підхід до своїх партнерів, грунтуючись на досвіді і професіоналізмі нашої команди.

Основні напрями нашої діяльності включають:

Представництво в судах України у місті Києві

Юридична фірма "Захист Ваших прав" береже час своїх клієнтів і робить послуги з представництва і захисту їх інтересів в судах по різних категоріях справ, як майнового характеру, так і немайнового характеру, у тому числі по податкових спорах, по суперечках про невиконання зобов'язань за різними договорами, по корпоративних спорах, по трудових спорах та ін. А також представництво в інших державних установах і органах.

Надання послуг з реєстрації, сертифікації і ліцензування

Фахівці юридичної фірми "Захист Ваших прав" допоможуть зареєструвати Вас як фізичну особу-підприємця, зареєструвати юридичну особу будь-якої організаційно-правової форми, розробити внутрішню документацію, необхідну для її діяльності, відкрити філію або представництво юридичної особи, зареєструвати зміни в засновницькі документи, отримати необхідні дозволи і ліцензії для проведення подальшої діяльності, сертифікувати товари і послуги.

Офшори і відкриття рахунків у банках за кордоном:

Офшор - це компанія, яка не веде господарської діяльності в країні своєї реєстрації, а власники такої компанії не є резидентами країни, в якій створена така компанія. Налагоджені зв'язки з реєстраційними агентами у багатьох офшорних і низконалоговых юрисдикціях допомагають нам здійснювати реєстрацію офшорних компаній в найкоротші терміни і за конкурентними цінами. Крім того, ми допоможемо Вам відкрити банківський рахунок у банках Швейцарії, Європи, Кіпру, Прибалтики та ін. Ви знайдете загальну інформацію про офшорні юрисдикції і відкриття рахунків в розділі "Офшори і відкриття рахунків".

Апостиль, легалізація документів в Україні

Робимо послуги з проставляння штампу Апостиль / консульської легалізації документів як приватного характеру (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб / розлученні, диплом, довідка про несудимість, і так далі), так і комерційних документів (статут, свідоцтво про реєстрацію, довідка з податкової інспекції для уникнення подвійного оподаткування, і так далі) в Міністерстві освіти і науки, Міністерстві юстиції і Міністерстві закордонних справ.

Послуги для іноземних громадян і юридичних осіб - нерезидентів в Україні у місті Києві

Маючи значний досвід роботи з іноземними компаніями і окремими особами іноземного походження на сьогодні наша компанія готова запропонувати наступні послуги: реєстрація підприємств, отримання ІНН, отримання дозволу на працевлаштування, отримання довідки про відсутність судимості.

Ліквідація підприємств

Досить складна і трудомістка(тривала) процедура, що вимагає спеціальних знань і практичного досвіду, яку краще довірити професіоналам. Юридична фірма "Захист Ваших прав" має достатній досвід надання послуг у сфері ліквідації підприємств і здатна запропонувати найбільш оптимальний варіант клієнтові, враховуючи усі особливості ситуації, що склалася.

Бухгалтерські послуги в Україні у місті Києві

Пропонуємо повний спектр бухгалтерських послуг для підприємств усіх форм власності і систем оподаткування - складання звітів до податкової інспекції, пенсійного фонду, органів статистики, звітів до інших фондів, бухгалтерських консультацій підприємств і підприємців, супроводу перевірок. Юридична фірма "Захист Ваших прав" надає як повний бухгалтерський супровід Вашого підприємства, так і разові бухгалтерські консультації.

Ми працюємо зі своїми партнерами в одній команді, і так само будемо раді працювати для Вас!Юридическая фирма Защита Ваших прав

адрес: улица Краснозаводская, дом 7, офис 35, город Киев, 03062, Украина

телефон: +380 44 222-80-24, e-mail: office@zvp-ua.net, web-site: www.zvp-ua.net